svatba

Nazdárek naši milí svatebčané 🙂

Nacházíte se v soukromé zóně mého jinak spíše pracovního webu, který v tomto případě slouží i k organizaci naší veselky! Tož, níže najdete přehledně vše potřebné proto, abyste věděli kdy a kam přesně přijet, kde se ubytovat, co si obout, jak se naladit, co se bude zhruba dít, atd.. čtěte dále! A mějte se kráááásně!

KONTAKTY

 • svědek nevěsty - její pan bratr Honza - telefon: 731 972 040, e-mail: zajic.honza@gmail.com 
 • svědek ženicha - jeho nejlepší kámoš Martin - telefon: 736 109 201, e-mail: matimartin@seznam.cz

 

ZTRÁTY A NÁLEZY

 • 3 kuchyňské nože (už mají nejlepší léta za sebou)

 • černobílý kostkovaný deštník  (neskládácí)

 • dřevěné chrastítko pro dítko (s barevnými kuličkami)

 • HLASTE SE!
Rozvoz zajištěn

Naši kočí vás odvezou domů nebo do zajištěného ubytování! Ubytování máme skoro pro všechny.

fotky

z naší veselky pak najdete tady!

přijedete s dětmi?

Skvělé! Vůbec se toho nebojte. Jak nejspíš víte, sami už jednoho caparta máme, takže jsme na nával dětí připraveni! Kromě dětského koutku s hračkami chystáme i malou skákací atrakci, takže doufáme, že si veselku užijí i ti nejmenší! A protože dětičky vyžadují nejen zábavu, ale i trochu klidu, bude k dispozici místnost na pohodlné kojení, přebalování a odpočívání. Pokud vaše dítko usíná v nosítku či kočárku, okolí zámku přímo vybízí k procházkám. Přebalovací podložky, vlhčené ubrousky a nočníky budou na vaše malé prdelky připraveny!

rady nad zlato

 • ODĚV > Obřad i celý svatební program se konají ve venkovních prostorách zámku! Prosím přizpůsobte tomu své oblečení. Může pršet, ale nemusí. Večer bude jistojistě chladno, i když tanec, alkohol, láska a mládí hřejí, spolehněte se raději na svetříky a mikiny, abyste nám na veselce nenachladli!
 • OBUV > Přestože se budeme pohybovat v zámku, dávno už tomu, kdy se tam chodívalo po červených kobercích. Počítejte s terénem jako beton, štěrk a tráva a přizpůsobte tomu své obutí. Heslem 'Parádo trp' se kvůli nám opravdu netrapte.
 • DARY > Zní to jako klišé, ale je to opravdu tak. Největším darem pro nás bude Vaše přítomnost na veselce. Pokud byste měli nutkání nás i přesto obdarovat, oceníme papírky s Němcovou, Palackým a klidně i Masarykem. Využijeme je pro 'dovolenou na maltě' a ke zvelebení našeho bydlení.
 • KYTICE PRO NEVĚSTU > Nekupujte, nevěsta má ráda kytky s kořeny a rostoucí, hromadu řezaných kytic neocení. Věřte mi a vůbec si nedělejte škodu.
 • KOUŘENÍ > Je v areálu zámku zcela vyloučeno!

Ubytování pro přespolní

> PRO KAMARÁDY krajináře a lesáky máme připravené 3 typy ubytování. Rozlosovali jsme si vás a kdo kde bydlí se dozvíte na nástěnce ve vchodu do zámku. Doporučujeme ubytovat se ještě před obřadem, tudíž příjezd na zámek ideálně okolo 9 hodiny, náš řidič pojede s vámi, vaše auto necháte v místě ubytování a řidič vás svým vozem dopraví zpátky na svatbu. Jasan?

> PRO PŘÍBUZNÉ nevěsty a ženicha máme připravenou kombinaci rodinného spaní po všech čertech 🙂 Zahraniční hosté mají tu čest spát a snad i rybařit na štěrkových jezerech, asi 2 km od zámku přímo v Hustopečích n/B.

TĚŠÍME SE NA VÁS NA NÁMĚSTÍ V HUSTOPEČÍCH NAD BEČVOU

<<